«Застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою»

За такою темою для студентів юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у навчальній залі судових засідань пройшло чергове модельне судове засідання.

Підготували та розробили сценарій доценти кафедри кримінально-правових дисциплін Оксана Соболь та Сергій Риб’янець.

На захід були запрошені декан юридичного факультету Вікторія Савіщенко та судді-викладачі Національної школи суддів.

Під час судового засідання студенти досліджували та аналізували процесуальні ризики, передбачені статтею 177 КПК України.

Після заняття студентами, які виконували ролі учасників судового засідання, були змодельовані типові помилки. Завданням аудиторії було їх виявити та проаналізувати.

Насамкінець підвели підсумки та обговорили визначений Законом порядок проведення судового розгляду.