Привітання ректора університету Андрія Фоменка з Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ

Шановні колеги, ветерани та пенсіонери ОВС, ви стояли біля джерел заснування та становлення нашого навчального закладу. Своєю працею, наполегливістю і відданістю створили його таким, яким він є. Ваш життєвий шлях – це приклад служіння українському народові, невичерпне джерело натхнення та сили духу. Завдяки вам в університеті продовжують жити кращі традиції, які прославили мужній образ працівника органів внутрішніх справ.

Ваша натхненна праця, професіоналізм продовжують жити сьогодні серед студентів та курсантів навчального закладу. Ми пишаємося вами, шановні ветерани, та хочемо запевнити, що ваш досвід, ідеї, напрацювання будуть використані сповна.

Від імені колективу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та себе особисто зичу всім вам, шановні, міцного здоров’я, сімейного добробуту та злагоди, спокою та затишку, радості від дітей та онуків, кохання від дружин. І довгих років життя!