Талант-шоу зібрало на сцені Криворізького факультету найталановитішу молодь міста

Новини Криворізького факультету ДДУВС

Свої таланти на фестивалі «Зоряний олімп-2018» демонстрували вокально-інструментальні та хореографічні колективи професійно-технічних навчальних закладів і коледжів Кривого Рогу.

Концертна програма організована з метою формування культури поведiнки, виявлення та підтримки обдарованої учнівської та студентської молоді Кривого Рогу.

Концертна програма

На святково-прикрашеній сцені яскраво та феєрично виступили 8 творчих колективів. Особливо розчулили глядачів пісні Святослава Вакарчука у виконанні першокурсників Криворізького факультету: курсанта Ярослава Рудяка та студентки Руслани Носік.

Розчулили глядачів пісні Святослава Вакарчука

По закінченні фестивалю голова комітету у справах сім’ї і молоді виконкому Покровської районної у місті Кривому Розі ради Лілія Міронова щиро подякувала учасникам за гарну підготовку, побажала подальших творчих успіхів та вручила юним артистам пам’ятні подарунки.