Перший день вступної кампанії у ДДУВС видався «гарячим»

За вікном – спекотно, у приймальній комісії – не менш. Сьогодні, 12 липня, о 9:00 Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ відчинив свої двері абітурієнтам.

Юридичний факультет та відкритий у цьому році новий факультет соціально-психологічної освіти та управління успішно розпочали прийом документів від вступників.

Перший день вступної кампанії у ДДУВС видався «гарячим»

«Перший день вступу триває спокійно. Перед цим ми проводили серію інструктажів, репетицію прийому документів від абітурієнтів та їх обробки, здійснювали тренінги для відповідальних співробітників приймальної комісії. Наразі у приймальній комісії гаряча пора, задіяні 12 співробітників університету. Система Єдиної державної електронної бази з питань освіти працює без збоїв. Прийом заяв здійснюється оперативно», – розповіла завідувач відділення довузівської підготовки Владислава Літошка.

Перший день вступної кампанії у ДДУВС видався «гарячим»

Анастасія Бєлкіна, закінчила середню загальноосвітню школу № 63 у Дніпрі:

Перший день вступної кампанії у ДДУВС видався «гарячим»

– Я подала документи на спеціальність «Психологія». З вибором майбутньої професії та вишом визначилася давно. Багато позитивних відгуків про університет чула від друзів, читала на форумах. Чесно кажучи, дуже хвилююся, конкурс, скоріш за все буде високим, якщо тільки у перший день до навчального закладу прийшло так багато абітурієнтів.

Перший день вступної кампанії у ДДУВС видався «гарячим»

Першого дня вступної кампанії найпопулярнішими серед абітурієнтів виявилися спеціальності «Право» та «Психологія». Також багато охочих виявили бажання отримати вищу освіту за спеціальностями: правоохоронна діяльність; менеджмент; публічне управління та адміністрування; міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.