Новини Криворізького факультету ДДУВС

Сьогодні 29 курсантів Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ склали присягу на вірність українському народу.

Урочисто присягаю!

Захід проходив на площі виконкому Покровської районної у місті ради. Розпочали його із внесення прапора Криворізького факультету. Зі щирими словами привітання до майбутніх офіцерів Національної поліції України звернувся перший проректор ДДУВС Володимир Ковбаса. Він зазначив, що складання присяги для кожного курсанта – невимовно знакова подія. Також Володимир Миколайович привітав особовий склад факультету з молодим поповненням курсантських лав.

На заході також були присутні Криворізький міський голова Юрій Вілкул, заступник міського голови Валентина Бєрлін, начальник Криворізького відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області підполковник поліції Роман Ткаченко та інші гості.

Настав довгожданий, зворушливий момент: 29 курсантів Криворізького факультету ДДУВС промовили урочисті слова присяги.

Урочисто присягаю!

Після завершення офіційної церемонії майбутніх поліцейських привітали їхні рідні та друзі.

«То була його мрія, яку він плекав декілька років. Син впевнено йшов до своєї мети, готувався до вступу на факультет. Я ж, як мама, зробила все для того, щоби йому допомогти та підтримати. Вважаю, що він стане гідним свого звання», – поділилася враженнями мама одного з першокурсників Криворізького факультету Ольга Збишко.