Відлуння біди стихне ще не скоро: у ДДУВС віддали шану чорнобильцям

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулися заходи до 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи, під час яких вшанували учасників ліквідації наслідків страшної аварії.

Якісна підготовка викладачів

Новини Криворізького факультету ДДУВС

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Тетяна Макарова проходила науково-педагогічне стажування у Польщі за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота».

Викладачка ДДУВС – переможець конкурсу «Премія Дніпропетровської обласної ради»

У концертному холі Дніпровського театру імені Т. Г. Шевченка відбулось урочисте вручення Премії Дніпропетровської обласної ради. Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ірина Царьова стала переможцем у категорії «Досягнення в науковій та педагогічній діяльності».

Найсильніші борці зі змішаних єдиноборств навчаються у ДДУВС

У Кам’янському завершився клубний Кубок ММА «Найсильніший». За призові місця боролися більше 100 спортсменів із 11 клубів регіону. 6 медалей – на рахунку курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Студентка ДДУВС – переможець всеукраїнських змагань!

Нещодавно у Києві проходив Кубок України з кікбоксингу за версією ISKA. У змаганнях взяла участь студентка 1 курсу юридичного факультету Вікторія Тонкошкур. З яким результатом провела поєдинки спортсменка, докладніше.

«Усім встати: суд іде»: у ДДУВС школярам демонстрували судове засідання

Учора на юридичному факультеті ДДУВС провели модельне судове засідання для учнів 9 класів Навчально-виховного об’єднання технічного профілю №79. Що цікавого та незвичного цього разу запропонували школярам у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, – далі докладніше.

Про наслідки та протидію наркозалежності

Новини Криворізького факультету ДДУВС

Інтерактивна лекція «Наркоманія – не вирок» пройшла учора на Криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. У заході взяли участь керівник проекту благодійної організації «БТ»Мережа» Ольга Слабодюк, поліцейський полку патрульної поліції в місті Кривому Розі Руслан Меткий, а також керівник проекту реабілітаційної програми «Мережа» Дмитро Виноградов.