«Усім встати: суд іде»: у ДДУВС школярам демонстрували судове засідання

Учора на юридичному факультеті ДДУВС провели модельне судове засідання для учнів 9 класів Навчально-виховного об’єднання технічного профілю №79. Що цікавого та незвичного цього разу запропонували школярам у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, – далі докладніше.

«Усім встати: суд іде»: у ДДУВС школярам демонстрували судове засідання

У центрі подій – справа щодо збільшення розміру аліментів у твердій грошовій сумі, а також заява про виклик свідків. Саме такі змодельовані ситуації мали змогу переглянути старшокласники.
Участь в заході взяли й фахівці, що практикують юриспруденцію: начальник юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду Україні в Дніпропетровській області Наталія Бутенко, а також заступник начальника юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Олександр Коваль.
Школярі не тільки споглядали змодельоване судове засідання, а й мали можливість ознайомитися із ключовими принципами підготовки у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ майбутніх правників.