«Європейський шлях України: мовний аспект»

За такою назвою до Дня Європи, який в Україні щорічно відзначають у третю суботу травня, кафедра українознавства та іноземних мов провела круглий стіл.

У роботі круглого столу взяли участь представники всіх факультетів навчального закладу. Під час засідання було розглянуто низку питань євроінтеграційного характеру, спрямованих на формування європейської ідентичності та дотримання основних європейських цінностей.

«Європейський шлях України: мовний аспект»

Завідувачка кафедри Алла Колесник розповіла здобувачам вищої освіти про історію заснування Дня Європи, традиції святкування його в Україні.

«Європейський шлях України: мовний аспект»

Студенти та курсанти разом із викладачами обговорили проблеми багатомовності у деяких країнах Євросоюзу, провели порівняльний аналіз української та європейських мов, а також згадали відомих українських перекладачів.