Студенти ДДУВС відзначили День Європи

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відзначили День Європи. Науковці та молодь вишу організували круглий стіл на тему: «Гармонізація національного законодавства України та Європейського Союзу: проблеми теорії і практики».

Студенти ДДУВС відзначили День Європи

Серед учасників заходу – викладачі, здобувачі вищої освіти, а також практичні працівники Національної поліції.

Упродовж круглого столу обговорили актуальні проблеми гармонізації національного законодавства України та ЄС як необхідної умови євроінтеграції, особливості проведення спільної зовнішньої та безпекової політики, інтерпретації принципу верховенства права Конституційним Судом України та Європейським Судом з прав людини тощо.

Студенти ДДУВС відзначили День Європи

Як зазначають викладачі ДДУВС, проведення такого заходу сприяло обізнаності, підвищенню рівня правосвідомості здобувачів вищої освіти, а також подальшому затвердженню у професійній діяльності таких цінностей ЄС як права і свободи людини, верховенство права та демократія.