Олександр Фацевич: «ДДУВС – заклад, який розпочав навчання поліцейських офіцерів громади»

Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич відвідав Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ із робочим візитом та поспілкувався із учасниками проекту «Поліцейський офіцер громади».

У рамках зустрічі Олександр Фацевич оцінив особливості підготовки дільничних офіцерів поліції нового формату на базі ДДУВС.

Як зазначив заступник голови Нацполіції, відгуки про роботу нових дільничних поліцейських у об’єднаних територіальних громадах місцеве населення має позитивні. Тепер громадяни систематично спілкуються з правоохоронцями та бачать результати діяльності.

«Я радий, що ви долучилися до такого проекту. Але важливо, щоб ви розуміли: у громади на вас дуже великі сподівання. При цьому ви будете забезпечені транспортом та усім необхідним», – наголосив Олександр Фацевич.

Окрім цього, заступник голови Національної поліції України вручив подяку ректорові Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрію Фоменку. Він подякував за плідну працю та внесок, який зробили працівники вишу в підготовку дільничних офіцерів поліції нового формату.

«ДДУВС – заклад вищої освіти, який першим розпочав навчання поліцейських офіцерів громади. Національна поліція України й надалі буде активно з вами співпрацювати», – зауважив Олександр Фацевич.

Нагадаємо, що проект «Поліцейський офіцер громади» вже вдруге реалізовується у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. 31 правоохоронець із об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області та 17 з Кіровоградської області упродовж 2,5 місяців будуть опановувати практичну діяльність новітнього дільничного офіцера поліції.

Під час комплексного навчання поліцейські відвідують теоретичні заняття, відпрацьовують психологічну підготовку, вчаться керувати автомобілем в екстремальних умовах. Вивчають офіцери громад і так званий принцип Community Policing – налагодження зв’язку з місцевим населенням, підвищення індексу довіри у громадян.

Після завершення навчання правоохоронці пройдуть тестування. Підтвердивши певний рівень підготовки, дільничні офіцери нової формації почнуть працювати в об’єднаних територіальних громадах.