Представники Німецького університету поліції відвідали із робочим візитом ДДУВС. Що обговорювали, та у яких напрямах передбачається співробітництво двох сторін, – далі докладніше.
![Європейський напрям освіти та наукове співробітництво: у ДДУВС – зустріч із німецькими колегами](https://dduvs.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/vn1.jpg)
Під час ділового візиту представників Німецького університету поліції до ДДУВС відбулось декілька зустрічей. Начальник відділу міжнародного співробітництва Карстен Твельмайер та його заступник Гюдо Каттерт мали змогу ознайомитись із роботою закладу, а також обговорити перспективи подальшої співпраці.
Проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Лариса Наливайко разом із науково-педагогічними працівниками вишу презентувала науковий напрям роботи. Зокрема проректор ДДУВС розповіла докладніше про наукові дослідження, які здійснюються спільно з міжнародними партнерами, а також визначила ключові результати такого співробітництва: написання спільних наукових робіт (монографій, статей), навчально-методична робота, наукові стажування, програми обміну, лекції та тренінги тощо.
«Ми запрошуємо вас до участі у спільних науково-практичних заходах, а також до підготовки наукових публікацій», – акцентувала увагу Лариса Романівна.
Заступник начальника відділу міжнародного співробітництва Гюдо Каттерт зауважив, що серед пріоритетних перспектив спільної роботи – саме науковий напрям.
«Наш заклад – це поєднання поліцейської практики та науково-академічної освіти. Саме тому останнім часом активно працюємо над розвитком дослідницької сфери», – зазначив Гюдо Каттерт.
У ході бесіди була представлена діяльність кафедр вишу, а також пріоритетні напрями їхньої роботи. Так, викладачі запропонували декілька перспективних варіантів співробітництва із науково-педагогічними працівниками Німецького університету поліції.
Карстен Твельмайер подякував представникам ДДУВС за запрошення та докладніше зупинився на особливостях поліцейської роботи у Німеччині. Так, він розповів, що багато уваги в країні приділяється саме громадській поліції.
«У Німеччині живе багато емігрантів, і в кожної національної групи – своя культура. Саме тому для поліції дуже важливо гнучко підходити до вирішення таких питань. В цілому поліція у Німеччині вважається ліберальною до суспільства», – розповів Карстен Твельмайер.
Багато уваги приділили можливостям спільної підготовки майбутніх правоохоронців за перспективними європейськими напрямами.
Як зазначив начальник відділу організації служби Володимир Ковбаса, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ є одним із кращих профільних вишів у країні. Зокрема, він зауважив, що керівництво закладу досить багато уваги приділяє налагодженню міжнародних контактів.
«Найперспективніші методики та напрями плануємо активно запроваджувати в освітній процес», – підкреслив Володимир Миколайович.
У рамках робочого візиту Карстен Твельмайер та Гюдо Каттерт поспілкувалися з курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
Вони презентували діяльність європейського вишу та розповіли про особливості професійної підготовки правоохоронців у Німеччині.
Так, наприклад, спікери зазначили, що заклад працює вже 11 років, і навчається в ньому понад 200 студентів. Особливістю вищої школи є те, що вступити сюди можуть лише поліцейські з досвідом роботи 10-15 років. Навчальний процес триває 2 роки, і після випуску правоохоронці працюють виключно в поліції.
Курсанти також більше дізналися про дослідження на правоохоронну тематику, які здійснюються у Німецькому університеті поліції, та про міжнародне співробітництво.
— 976