Допомогти постраждалому попри все

Всеукраїнські змагання «Парамедик-2019» з надання невідкладної домедичної допомоги за різноманітних, і навіть екстремальних, умов уже втретє зібрали команди з усієї України. Серед учасників – курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр Денисов.

Допомогти постраждалому попри все

Професійні актори, непередбачувані сценарії, спецефекти та вражаючий реквізит, – все передбачено до найдрібніших деталей.

Для професійних медиків та аматорів підготували 8 локацій, аби занурити учасників у найрізноманітніші ситуації. Усі по черзі мали вирішити ситуативні завдання: зупинка кровотечі, серцево-легенева реанімація, надання первинної психологічної допомоги тощо.

Допомогти постраждалому попри все

Переможців визначало журі, до складу якого увійшов викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС, інструктор з тактичної медицини Іван Кондратенко.

Як зазначає викладач, курсант гідно проявив себе, хоча у такому форматі змагань вперше брав участь.

«Олександр Денисов продемонстрував достатньо високий рівень підготовки з надання домедичної допомоги», – підкреслив Іван Кондратенко.