Темрява – не перешкода для курсантських навчань

У навчальний процес Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують упроваджувати практику нічних занять. Тренування проводять із метою формування у майбутніх поліцейських навичок із тактики діяльності поліції в особливих умовах.

Більше 200 курсантів 4-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності та кримінальної поліції наразі проходять навчальні заняття з тактичної підготовки у нічний час. Тренуються упродовж 2 академічних годин 2 рази на тиждень на території університету.

Темрява – не перешкода для курсантських навчань

Спочатку майбутні слідчі проходять інструктаж із особистої безпеки під час несення служби. Його проводять викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки.

Темрява – не перешкода для курсантських навчань

А далі все за сценарієм – в екстремальних умовах курсанти вирішують різні ситуаційні задачі на підставі вихідних даних, які вони отримували на початку заняття. Зокрема, кваліфікують злочинні діяння, складають службові документи, переслідують та затримують акторів-правопорушників.

Темрява – не перешкода для курсантських навчань

Грабіж, бійка, домашнє насильство, порушення правил дорожнього руху, розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. За одне заняття майбутні поліцейські проходять декілька сценаріїв, відпрацьовуючи елементи тактичної медицини під керівництвом інструкторів з домедичної допомоги.

Темрява – не перешкода для курсантських навчань

До кінця листопада такі тренування пройдуть більше 200 майбутніх правоохоронців.

Темрява – не перешкода для курсантських навчань

Заняття проводять і в негоду, аби максимально наблизити випробування до поліцейських реалій.