У ДДУВС – всеукраїнський круглий стіл

Нещодавно у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему «Сучасні проблеми кримінальної відповідальності, розслідування та запобігання злочинам, вчиненим із використанням зброї». У роботі заходу взяли участь понад 50 практиків та науковців із Києва, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу та Донецька.

У ДДУВС – всеукраїнський круглий стіл

Представники слідчих управлінь та відділень територіальних підрозділів поліції, судів та адвокатури, а також студенти та аспіранти ДДУВС обговорювали проблеми кримінальної відповідальності, розслідування та запобігання злочинам, вчиненим із використанням зброї, а також обґрунтовували шляхи їх вирішення з урахуванням наукового та практичного досвіду.

У ДДУВС – всеукраїнський круглий стіл

Зокрема, серед питань, яким приділили увагу – проект закону «Про зброю», питання про правовий режим власності громадян на зброю, проблеми запобігання злочинам з використанням зброї.

У рамках круглого столу учасники презентували доповіді щодо кримінальних процесуальних проблем проведення гласних та негласних слідчих (розшукових) дій, а також щодо проблем визначення окремих понять, що обумовлюють труднощі під час кримінальної кваліфікації дій правопорушників.

У ДДУВС – всеукраїнський круглий стіл

За результатами круглого столу були визначені ключові напрями подальшої співпраці щодо проблематики, висвітленої у ході наукового заходу.