Курсанти ДДУВС дізнаватимуться про діяльність Міжнародного Комітету Червоного Хреста

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочався дводенний семінар на тему «Міжнародне гуманітарне право та міжнародні правила і стандарти правоохоронної діяльності», який проводять фахівці Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Участь у семінарі взяли представники усіх курсантських факультетів. Курсанти 4 курсу мали нагоду більше дізнатися про ключові напрями діяльності організації, відомої на весь світ.

Спікерами виступили делегат по роботі з правоохоронними органами Клаудіа Люпеа та радниця з правоохоронних питань Тетяна Соколан. Як розповіли представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста, до їхніх основних завдань входить надання гуманітарної допомоги постраждалим у воєнних конфліктах, пошук зниклих безвісти, сприяння обміну посланнями між членами родин, які знаходяться у розлуці, забезпечення чистою водою, продуктами та медичною допомогою тих, хто цього потребує тощо.

«Міжнародний Комітет Червоного Хреста – це швейцарська організація, яка надає гуманітарну допомогу під час збройного конфлікту або ситуацій, пов’язаних з насиллям. Ми розпочинаємо свою діяльність у певній країні, коли на її теренах розгорається конфлікт», – підкреслила Тетяна Соколан.

Як зауважили фахівці Міжнародного Комітету Червоного Хреста, завдання організації носять виключно гуманітарний характер.

У рамках семінару курсанти ДДУВС поглиблено вивчають норми Міжнародного гуманітарного права.