Майстер-клас та ознайомча лекція: у Запоріжжі – профорієнтаційна зустріч зі школярами

Новини «Академії поліції»

Представники Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя) ДДУВС організували профорієнтаційну зустріч із учнями старших класів Запорізької загальноосвітньої школи № 91.

До заходу також долучилися представники Запорізької обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна поліцейська академія».

Для школярів провели ознайомчу лекцію та відеопрезентацію щодо особливостей вступу до ДДУВС.

У рамках заходу слухачі «Академії поліції» влаштували майстер-клас з прийомів самозахисту.

«Бути правоохоронцем надзвичайно відповідально. Сподіваюся, кожен із вас зробить правильний вибір, щоби ми спільними зусиллями затверджували принципи верховенства права, а юридичну освіту та професію правоохоронця в Україні виводили на новий рівень розвитку», – зазначив директор Запорізького центру первинної професійної підготовки Микола Назаренко.