Попри травму виборов бронзу на Чемпіонаті України

У Дніпрі відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок. Ці змагання – можливість заявити про себе на всю країну, вибороти місце в українській збірній та путівку до Чемпіонату Європи, який відбудеться у вересні у місті Люксембург.

За такі перспективи приїхали поборотися 350 дзюдоїстів із 23 регіонів України, серед них шестеро представників клубу єдиноборств Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

За словами тренера, викладачки кафедри фізичного виховання Маргарити Чоботько, всі його вихованці виступили достойно, незважаючи на те, що декому довелося зустрітися на татамі з титулованими спортсменами.

Попри травму виборов бронзу на Чемпіонаті України

Найважчим шлях до переможного п’єдесталу був для студента юридичного факультету Романа Березюка. Хлопець травмувався у минулому році, довго відновлювався. Чемпіонат України з дзюдо – його перші змагання після травми.

У ході запеклої боротьби Роман впевнено переміг 5 сутичок. Поступившись спортсмену із Харкова, став бронзовим призером.

Попри травму виборов бронзу на Чемпіонаті України

Наразі збірна ДДУВС готується до всеукраїнської універсіади з дзюдо, яка відбудеться у квітні у Тернополі.