Про життя студентів-міжнародників ДДУВС дізнавалися учні дніпровської гімназії

«Стань на один день студентом-міжнародником!» Саме під таким гаслом викладачі кафедри міжнародних відносин та туризму факультету соціально-психологічної освіти та управління провели черговий комплекс профорієнтаційних заходів у навчально-виховному об’єднанні №136 «Класична гімназія імені Кирила і Мефодія».

Про життя студентів-міжнародників ДДУВС дізнавалися учні дніпровської гімназії

Викладачі кафедри провели тренінги та майстер-клас на тему «Глобальні виклики сучасності» та проаналізували зі школярами процеси, які відбуваються в міжнародній політичній системі.

Учні гімназії також мали змогу отримати інформацію про вступну кампанію-2020, особливості навчального процесу на факультеті соціально-психологічної освіти та управління та вступу до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Також старшокласникам презентували відеосюжет про діяльність кафедри міжнародних відносин та туризму.

Викладачі кафедри, окрім цього, відповіли на питання щодо можливостей працевлаштування після випуску.