То хто ж вони, наші міс та містер ДДУВС-2020?

Конкурс «Міс та містер ДДУВС-2020» відлунав нещодавно, і цьогорічних переможців було обрано за результатами голосування у Telegram-каналі @dduvs_ua. Ними стали курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Карина Федченко та курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дмитро Гриценко. Ми у відділенні зв’язків з громадськістю вирішили познайомитися з нашими міс та містером ДДУВС ближче. Про мрії, досягнення, хобі та сподівання, – далі в інтерв’ю.

То хто ж вони, наші міс та містер ДДУВС-2020?

Курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Карина Федченко зі шкільних років захоплюється танцями. Упродовж 8-ми років у складі колективу виступала на різноманітних конкурсах та фестивалях в Україні та за кордоном. Та одного дня дівчина вирішила змінити свій шлях, стати правоохоронцем. І вже кілька років невпинно йде до своєї мети.

То хто ж вони, наші міс та містер ДДУВС-2020?

Курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дмитро Гриценко не уявляє свого життя без танцю, гри на гітарі, та риболовлі, обожнює собак. По життю відчуває себе лідером та мріє реалізуватися у правоохоронній сфері.

То хто ж вони, наші міс та містер ДДУВС-2020?

На ваш погляд, чим конкурс «Міс та містер ДДУВС» цікавий для молоді? Звідки такий ентузіазм та жага перемоги?

Каріна: Такі конкурси дають чудову можливість показати себе з іншої сторони, зробити для себе нові відкриття.

Дмитро: Мені особисто завжди подобається брати участь у таких конкурсах, це по-справжньому надихає.

Очікували на перемогу?

Каріна: я – так, звичайно! Дуже сильно хотіла перемогти і твердо вірила в те, що так і станеться.

Дмитро: Не був впевнений на 100%, але сподівався виграти.

Як підтримували товариші?

Каріна: Активно за мене голосували. А ще отримувала багато повідомлень зі словами натхнення та підтримки. Дуже вдячна за це!

Дмитро: Друзі відразу відреагували на моє рішення взяти участь у конкурсі. Активно писали, дзвонили, підтримували.

Яка у вас мрія?

Каріна: Як би банально це не звучало, але я дуже мрію відвідати Париж. Це ж місто кохання, вогнів, розкоші!

То хто ж вони, наші міс та містер ДДУВС-2020?

Дмитро: Мрію досягнути кар’єрних висот, реалізуватися в поліції.

Розкажіть про своє найбільше досягнення у житті.

Каріна: Наразі моє найбільше досягнення – це вступ до ДДУВС.

Дмитро: Звісно ж, навчання у ДДУВС!

Яке місце у вашому житті займає творчість:

Каріна: Я взагалі дуже творча особистість, тому для мене важливо розвиватися у цьому напрямі, підкорювати нові вершини.

То хто ж вони, наші міс та містер ДДУВС-2020?

Дмитро: Я з 13 років займаюсь спортивно-бальними танцями, тому творчість просто обожнюю!

Бліц-опитування з Каріною Федченко

То хто ж вони, наші міс та містер ДДУВС-2020?

Улюблений фільм: Дуже сильно зачепив «Джокер».

Улюблена книга: «Майстер і Маргарита» М. Булгакова.

Кредо: «Будь леді».

Опишіть себе 3 словами: Життєрадісна, наполеглива, цілеспрямована.

З якою твариною себе асоціюєте: Лебідь, вірний та граційний.

Бліц-опитування з Дмитром Гриценком

То хто ж вони, наші міс та містер ДДУВС-2020?

Улюблений фільм: «1+1», «Зелена миля», «Зоряні війни 1-6».

Улюблена книга: «Злочин і кара» Ф. Достоєвського, «Старий і море» Е. Хемінгуея.

Кредо: «Немає нічого неможливого».

Опишіть себе 3 словами: Активний, з почуттям гумору, кмітливий.

З якою твариною себе асоціюєте: Лев. Бо також відчуваю себе лідером!