Поглиблюємо знання з міжнародного гуманітарного права

Онлайн-вебінар на тему «Міжнародне гуманітарне право та міжнародні правила і стандарти правоохоронної діяльності» з 14 до 17 липня проходить у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Організатор заходу – Міжнародний Комітет Червоного Хреста, учасники – здобувачі та викладачі закладу вищої освіти.

Поглиблюємо знання з міжнародного гуманітарного права

Учасників семінару ознайомили з діяльністю Міжнародного Комітету Червоного Хреста, його основними завданнями та функціями. Зазначено було, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) є неупередженою, нейтральною та незалежною організацією, цілі й завдання якої мають виключно гуманітарний характер і полягають у тому, щоби захищати життя й гідність людей, які постраждали через збройні конфлікти та інші ситуації насильства, і надавати їм допомогу.

Поглиблюємо знання з міжнародного гуманітарного права

У рамках заходу представники відділу співробітництва з правоохоронними органами Міжнародного Комітету Червоного Хреста Клаудія Лупеа та Дмитро Дворник поділилися європейським досвідом у контексті застосування та реалізації міжнародного гуманітарного права.

Поглиблюємо знання з міжнародного гуманітарного права

Курсанти, представники всіх факультетів університету, у ході вебінару опрацювали наступні теми: «Арешт та дотримання»; «Застосування сили та вогнепальної зброї», «Обшук та вилучення»;
«Розслідування злочину та підтримка громадського порядку».