Курсанти ДДУВС обирають добро!

І правопорядок охороняти вчаться, і про людське не забувають: курсанти 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС нещодавно відвідали Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома».

Курсанти

Юнаки та дівчата розповідали дітлахам про особливості професії правоохоронця та як навчаються у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Окрім цього, пригостили фруктами та солодощами, а потім влаштували для малечі справжні розваги: разом грали в ігри, спілкувалися, відповідали на питання дітлахів, а їх було безліч, як розповідають курсанти.

«Багато запитували про курсантське життя, носіння форми. Дехто навіть мріє стати поліцейським», – ділиться враженнями курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Марина Лазебник. А ще додає: спілкування з дітлахами, які потребують особливої уваги та турботи, наповнює добром, а малечі дарує відчуття свята, якого їм так не вистачає.

Курсанти