Литва пропонує нові можливості для студентів!

Анонси університету

18 грудня за підтримки проєкту «Study in LT» відбудеться унікальна онлайн-виставка можливостей навчання у Литві. У заході візьмуть участь представники 25 закладів вищої освіти Литви.

Литва

Участь у заході зможуть взяти жителі України, Туреччини, Казахстану та Узбекистану. У рамках виставки також передбачена можливість індивідуальної консультації учасників.

Реєстрація та участь безкоштовні.

Більше інформації про захід – за посиланням: Окремий стенд «Work in Lithuania» також буде презентовано у рамках онлайн-виставки.
Реєстрація та участь безкоштовні.
Більше інформації про захід – за посиланням: https://studyin.lt/event/study-in-lt-virtual-international-higher-education-fair