Запрошуємо взяти участь у І Міжнародному круглому столі «Актуальні проблеми розвитку соціально-економічних систем»

Анонси університету, Новини університету

15 грудня 2020 року відбудеться І Міжнародний круглий стіл «Актуальні проблеми розвитку соціально-економічних систем». Захід організований кафедрою аналітичної економіки та менеджменту.

Запрошуємо

Мета круглого столу – підвищення практичної підготовки майбутніх фахівців та ознайомлення із закордонним досвідом у сфері фінансово-економічної безпеки соціально-економічних систем.

До участі в заході запрошуються здобувачі вищої освіти, аспіранти, докторанти, викладачі, фахівці галузі з Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Університету економіки (м. Бидгощ, Польща).

Основні питання, які передбачається висвітлити у рамках круглого столу:

1. підвищення конкурентоспроможності національної економіки та визначення механізмів її розвитку;

2. економічна безпека держави, регіонів та суб’єктів господарської діяльності;

3. ризик-менеджмент та антикризове управління;

4. ефективність захисту соціально-економічних систем;

5. фінансово-економічна безпека соціально-економічних систем.

У ході круглого столу очікується отримання здобувачами вищої освіти теоретичних та практичних знань і навичок щодо фінансово-економічної безпеки та підвищення ефективності захисту соціально-економічних систем, антикризового управління тощо.

Для участі у заході реєструйтеся за посиланням:

Код доступу: 111111

Програма заходу.