Курсанти ДДУВС: «Це справжнє диво, бачити радісні очі дітлахів»

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують вітати дітлахів із Днем святого Миколая. Долучилися до акції і майбутні поліцейські з факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Курсанти відвідали підшефний комунальний заклад загальної середньої освіти «Гімназія №2» Дніпровської міської ради.

Юнаки та дівчата вирішили привітати малечу із наближенням Дня святого Миколая і розіграти казкову міні-виставу. Без солодких подарунків дітлахів також не залишили: вручили набори з солодощами.

Курсант 2 курсу факультету кримінальної поліції Павло Романенко розповідає: від щирих та радісних зустрічей з малечею залишилося море емоцій.

«Це справжнє диво, бачити радісні очі дітлахів. Ми разом провели незабутній час! Я грав роль святого Миколая: прочитав декілька вітальних віршів та побажав дітям, щоби всі їхні мрії збувалися. Вони ж у свою чергу з задоволенням долучалися до нашої вистави та забав», – ділиться враженнями курсант ДДУВС.