Що робить психолога компетентним і кваліфікованим спеціалістом

На цю тему роздумували студенти факультету соціально-психологічної освіти та управління ДДУВС у ході зустрічі з психологом, логопедом Ольгою Левенцовою. Захід відбувся із дотриманням карантинних норм в онлайн-форматі.

Захід ініціювала та організувала завідувачка кафедри психології і педагогіки Лідія Деркач. Вона наголосила на актуальності обговорюваної теми – підготовки компетентного фахівця, орієнтованого на постійний професійний розвиток.

У ході спілкування Ольга Левенцова поділилась зі студентами історією свого професійного зростання та практичним досвідом роботи психологом.

Учасники обговорили теми корекції вербального, психічного та психологічного розвитку дітей і підлітків.

Не залишилась без уваги й проблема залежності дітей від ґаджетів. Психолог розповіла, як зробити так, щоби комп’ютер не заподіяв шкоди, а був корисним, а також порадила, що робити, якщо дитина має гаджет-залежність.

Ольга Леванцова побажала майбутнім психологам цікавих і насичених студентських років, постійного професійного зростання та самовдосконалення.