Дистанційні стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Дорогі колеги!

Запрошуємо викладачів українських ЗВО взяти участь у стажуваннях. Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:

а) покращать свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);

б) зможуть оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;

в) розроблять конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково-педагогічної діяльності. Для кожного навчального модуля підготовлена онлайн-лекція (з використанням платформи Zoom) та пакет навчальних матеріалів для використання учасниками.

Всі програми стажувань відбуваються з професійним перекладом на українську мову.

Запрошуємо на дистанційне стажування для викладачів правових дисциплін

Організатори: Prawnicze Centrum Badań Nad Edukacjąwydział Prawa, Uniwersytet W Białymstoku

Університет в Білостоку входить до ТОП-3 найкращих державних навчальних закладів Польщі з підготовки юристів.

Дати стажування: 11 травня – 21 червня 2021 р.

Тема стажування: «Наукова діяльність в дисциплінах юридичних наук з національної та європейської точки зору»

Реєстрація на стажування

Запрошуємо на дистанційне загальне стажування для викладачів ЗВО

Стажування для викладачів відбудеться на базі університету Collegium Civitas (Польща).

Дати проведення стажування: 21 червня – 30 липня 2021 р.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація вищої освіти»

Реєстрація на стажування