Оголошується набір на навчальні курси для осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця!

Юридичний факультет Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ розпочинає прийом заяв від осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця на навчальні курси з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів з видачею свідоцтва про проходження навчання.

Бажаючим пройти курси необхідно подати заяву (форма) за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26, ДДУВС, кафедра цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, кабінет 603. Також можна надіслати скановану заяву (назва файлу «Прізвище. Заява») на електронну адресу: nkpv@dduvs.edu.ua. В темі листа необхідно вказати «Навчальні курси приватних виконавців».

До заяви додати особисто:

– документ про повну вищу юридичну освіту та додаток до нього (оригінали та копії);

– копію паспорта (сторінки 1, 2 та сторінка з місцем реєстрації);

– копію індивідуального ідентифікаційного номера платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків;

– копію трудової книжки (посвідчена за місцем роботи);

– дві фотокартки розміром 3х4.

Телефон для довідок: (050) 942-12-34 (Киян Володимир Якович)

E-mail: nkpv@dduvs.edu.ua