Курсанти ДДУВС: «У донорстві немає нічого героїчного!»

Курсанти факультету органів досудового розслідування ДДУВС долучилися до загальнонаціональної донорської акції «Здай кров – врятуй життя». Свою участь в акції майбутні поліцейські приурочили до Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху.

Юнаки та дівчата здали кров для лікування постраждалих у ДТП. Акція проходила на базі Дніпропетровської обласної станції переливання крові.

Як розповідає курсантка 3 курсу Діана Тупотіна, у донорстві немає нічого героїчного.

«Це звичайний вчинок дорослої людини, і мої товариші вважають так само. Сподіваємось, що ми зможемо допомогти тим, хто потребуватиме термінового лікування у разі ДТП. Надалі плануємо знову брати участь у донорських акціях і закликаємо всіх долучатися», – зазначає курсантка.