Курсанти ДДУВС долучилися до благодійного донорського проєкту!

Курсанти факультету стратегічних розслідувань взяли участь у Донорському місячному марафоні до Дня захисту дітей, що проводиться в рамках благодійного соціального проєкту «Допоможи онкохворій дитині».

Акція проходила на базі закладу національної мережі донорських центрів плазми крові Biopharma Plasma Dnipro.

Курсанти розповідають: долучилися до акції, бо розуміють, що переливання крові щорічно допомагає рятувати тисячі людей, а тому треба діяти, а не сподіватися, що це зробить хтось інший.

«Коли я виходжу після донації, не можу передати свої емоції, адже почуваю себе по-справжньому щасливою. Розумію, що зробила щось справді хороше, добре. Такі вчинки досить сильно надихають людину. Особисто я точно впевнена: буду продовжувати брати участь у донорських акціях», – розповідає курсантка факультету стратегічних розслідувань Ірина Коваль.