Курсант ДДУВС – переможець обласного конкурсу читців

Здобувач вищої освіти 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Олександр Коптєв здобув перемогу в Дніпропетровському обласному турі Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною», присвяченого видатній поетесі Олені Телізі.

Нагородження переможців проходило в Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді імені М. Свєтлова.

Олександр Коптєв поділився з нами своїми враженнями: «Я полюбляю читати поезію. З творчістю Олени Теліги мене познайомила моя викладачка з дисципліни «Українська мова професійного спрямування» Ірина Царьова. На своїх лекціях вона часто проводить різноманітні конкурси з виразного читання, декламування. Хотілося б, щоби занять із риторики було ще більше. Висловлюю подяку кафедрі українознавства та іноземних мов за можливість брати участь у різних конкурсах».