Домедична допомога в умовах війни: фахівці ДДУВС діляться професійним досвідом!

Тренінг «Основні правила надання домедичної допомоги в умовах бойових дій» розпочато у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Першими базові навички та алгоритми дій у кризових ситуаціях опановували понад 30 працівників Управління представництва інтересів держави в суді Дніпропетровської обласної прокуратури.

Волонтерський фронт у ДДУВС: тримаємо стрій!

У темні часи добре видно світлих людей – саме цей вираз спадає на думку, коли спостерігаєш, як уся Україна за якусь мить перетворилася на суцільний волонтерський штаб, багатоманітний та надпотужний. Звісно ж, долучилися до цієї діяльності курсанти та студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Розпочинаємо цикл публікацій про волонтерську діяльність закладу в умовах російської агресії на території України.