Коли бомбосховище – другий дім. Психологи університету допомагають дніпрянам подолати страх та відчай

Тривога! Налякані містяни чимдуж біжать до бомбосховищ та підвалів. Маршрут знайомий, тривожна валіза спакована вже давно, час на збори мінімальний, бо вже йде 50-й день війни. Натренувалися діяти чітко та злагоджено! Втім, на жаль, паніку «вимкнути» не виходить. До війни звикнути неможливо, і тут якраз на допомогу приходять психологи.

Курсантам в системі МВС: запрошуємо прослухати цикл лекцій від фахівця з Португалії!

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує курсантів з університетів системи МВС України прослухати цикл відкритих лекцій від полковника Національної республіканської гвардії Португалії Жозе Баррето – відомого фахівця у сфері цивільної безпеки. Лекції будуть присвячені методикам ефективного спілкування поліції із засобами масової інформації.

Як вижити на війні: у ДДУВС проходять заняття з тактичної медицини

Тренінги з тактичної медицини тривають у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Представники сектору безпеки та оборони, волонтери, а також цивільні особи відпрацьовують практичні навички на базі кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету превентивної діяльності.