Запрошуємо на Всеукраїнську науково-практичну конференцію!

Анонси університету

Всеукраїнська науково-практична конференція «Кримінально-правові, кримінологічні, кримінальні процесуальні та криміналістичні проблеми протидії злочинності в умовах воєнного стану» відбудеться 20 квітня 2022 року. Захід організовує Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ спільно з Міністерством внутрішніх справ, Національною академією внутрішніх справ, Львівським державним університетом внутрішніх справ та Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка.

Конференція відбудеться у дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM.

Серед учасників конференції – представники профільних департаментів та управлінь МВС України, Національної поліції України, закладів вищої освіти і науково-дослідних установ системи МВС та інших зацікавлених міністерств і відомств.

Мета проведення заходу – активізація наукових досліджень, обмін досвідом і дієвими кримінально-правовими, кримінологічними, кримінально-процесуальними та криміналістичними практиками протидії злочинності в умовах воєнного стану.

Мова проведення – українська.

Орієнтовний план конференції:

09:30 – 10:00 – реєстрація;

10:00 – 10:30 – відкриття та привітання;

10:30 – 12:30 – робота конференції;

12:30 – 13:00 – підбиття підсумків.

Напрями роботи науково-практичного заходу:

• особливості кримінально-правової кваліфікації воєнних злочинів;

• кримінологічна протидія злочинності в умовах воєнного стану;

• проблеми документування та доказування злочинів, учинених на тимчасово окупованих територіях і на територіях ведення бойових дій;

• удосконалення кримінального процесуального законодавства в умовах воєнного стану;

• криміналістичне та судово-експертне забезпечення правоохоронної діяльності в умовах воєнного стану;

• міжнародне кримінальне правосуддя та міжнародні злочини, учинені на території України.

Для участі необхідно надіслати до 18 квітня 2022 року на електронну адресу vonr@lvduvs.edu.ua (ім’я файлу має містити прізвище автора, наприклад: Заявка_Шевченко, тема листа «Конференція 20-04-2022»)

🗸 заявку встановленого зразка з темою доповіді чи повідомлення (за наявності).

Учасникам, які планують особисту участь у засіданні конференції, необхідно 20 квітня 2022 року (початок о 10:00) перейти на платформу ZOOM за посиланням: us02web.zoom.us

Код доступу: 112233

Контактні особи: