Понад 100 фахівців взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції у ДДУВС!

Сьогодні Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ, Національною академією внутрішніх справ, Львівським державним університетом внутрішніх справ та Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Кримінально-правові, кримінологічні, кримінальні процесуальні та криміналістичні проблеми протидії злочинності в умовах воєнного стану». Захід проходив в очно-дистанційному форматі.

Завжди бути в ресурсі: психологи університету допомагають лікарям

Медики – справжні герої, які на своєму фронті ведуть боротьбу за життя. Фельдшери, реаніматологи, хірурги на собі відчули жахіття війни. Дистрес, розгубленість, відчай та пригніченість є природними проблемами, що виникають у складних умовах, і такі реакції зрозумілі для лікарів в умовах війни. Саме цій категорії населення працівники відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ надають фахову психологічну допомогу.