День журналіста України: ректор привітав колектив ВЗГ

Понеділок у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ традиційно розпочався з привітань. З нагоди професійного свята, Дня журналіста, ректор Андрій Фоменко поздоровив працівників відділу зв’язків з громадськістю.

За активну життєву позицію, сумлінну працю, об’єктивне висвітлення подій, творчий підхід до виконання своєї роботи його працівники отримали вітальну листівку та квіти.

Вітання від ректора університету приймала заступниця начальника відділу Тетяна Орєхова.

Андрій Євгенович подякував працівникам ВЗГ за активну результативну працю, ентузіазм та вдалі ініціативи.

«Впевнений, що ваші професіоналізм, наснага та наполегливість й надалі будуть спрямовані на об’єктивне та креативне висвітлення інформації про життя університету», – сказав ректор. Побажав колективу натхнення, нових цікавих тем, сміливих проєктів та задоволення від роботи!