Актуальні новини та можливості для молоді

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Можливості для молоді: тренінгові курси, молодіжні обміни та волонтерство!

1. Волонтерський проєкт від NGO “Stella”

Місце: Český Těšín, the Czech Republic

Дати: asap (12 місяців)

Дедлайн: asap

Активності: екологічна освіта, організація молодіжних заходів, робота в місцевій громаді, робота з дітьми в садочку, управління проєктами, центр при бібліотеці та багато-багато іншого!

Деталі: www.facebook.com/stella.youth

Щоб подати заявку, надішліть своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу evs@ngo-stella.org та kantor@askcr.cz з підписом “ESC in Český Těšín”

2. Development and Initiative терміново шукають учасників, які проживають/знаходяться/навчаються в ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ на молодіжний обмін в Данії!

Коли: 02-11.07.2022

Де: Aabenraa, Denmark

“Outdoor”’s aim is to increase the awareness of the importance of including sports and other outdoor recreational activities in the lives of young people in the communities of partners involved, emphasizing their positive impact on a healthy lifestyle. A variety of non-formal learning methods in a multicultural context, as well as many practical activities, will be used to reach this aim.

Форма та більше інформації про проєкт: forms.gle

Дедлайн подачі: ASAP!

3. Простір ідей – Європейський клуб приготували для вас багато вакансій для волонтерства в Польші, а саме в місті Гдині.

Цікаві вакансії в найрізноманітніших сферах, три з них мають дедлайн у серпні.

Деталі

4. Волонтерство від Phoenix Association в Туреччині!

Де: Газіантеп, Туреччина

Коли: липень, тривалість: 2 місяці

Дедлайн: якнайшвидше

Діяльність волонтерів під час проєкту:

– просування ідей програми Erasmus+ та ESC;

– спортивні активності, такі як гольф, плавання, волейбол;

– укроки турецької мови для волонтерів;

– розмовні клуби;

– ведення блогу;

– проведення семінарів та майстер-класів з урахуванням ваших навичок та інтересів.

Деталі

Щоб податися на волонтерство, необхідно надіслати CV та мотиваційний лист англійською мовою на пошту alexandraandrushkophoenix@gmail.com

5. Тренінговий курс “Adventure Europe” для молоді та соціальних працівників, які працюють у закладах догляду за молоддю та інтернатних закладах!

Де/коли: 2 residential activities: October 2022 and April 2023 + online in between; Italy

Про курс:

Adventure Europe is part of the Strategic Partnership for Inclusion coordinated by Salto Inclusion&Diversity, with the aim to make possible the participation of young people with fewer opportunities in the Erasmus+ and Esc Programs international mobility.

Considering the success of the previous editions, Adventure Europe will offer innovative and interesting ideas for professionals working in the social and youth field particularly with young people’s coming from difficult social, economic and psychological or NEET conditions.

The aim is to support European social and youth workers in the youth field, to further develop their competences in order to empower their target group through Outdoor & experiential learning approach, networking beyond the borders, experiencing mobility in Europe (Erasmus+ YOUTH IN ACTION) for motivating and enabling them to become active (European) citizens.

Деталі та подача заявки

Дедлайн: 22 липня 2022 року

Як доносити тему війни до міжнародних груп? Як на заходах із неформальної освіти говорити про бойові дії? Як розказувати про війну дітям і молоді?

Відповіді на ці питання описують автори посібнику «Як говорити про війну. Фасилітація навчання під час кризи». Завантажуйте, читайте та діліться з колегами.

Цю книгу створили Дагна Гмітрович, Марта Бжезінська-Губерт, Майкл Кімміг. У ній ви знайдете багато корисної інформації для тренерів, фасилітаторів і молодіжних лідерів.

Зокрема, у посібнику мова йде про:

– підготовку до розмов про війну;

– особливості розмов про війну з різними віковими групами;

– турботу про себе під час кризи;

– турботу про людей, які цього найбільше потребують;

– зміцнення спільноти та багато іншого!

Завантажити посібник англійською

Переклад українською від Інформаційного центру Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні: https://bit.ly/37nifvW