Найгарячіший день вступної кампанії у ДДУВС вже завтра!

Анонси університету

13 серпня (субота) відбудеться реєстрація абітурієнтів, які виявили бажання навчатися за державним замовленням та стати курсантами закладу освіти.

Складання іспиту з фізичних здібностей для вступу проходитиме у наступні дати:

⦁ 15 серпня – ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції (спеціалізації “Досудове розслідування” та “Стратегічні розслідування”);

⦁ 16 серпня – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Складання індивідуальної усної співбесіди відбудеться у наступні дати:

⦁ 17 серпня – ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції (спеціалізації “Досудове розслідування” та “Стратегічні розслідування”)

⦁ 18 серпня – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

21 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку.

22 серпня буде підписано наказ про зарахування.

Присутність абітурієнтів на всіх етапах вступної кампанії – обов’язкова!