Курсанти ДДУВС поспілкувалися із «кіборгом» Кирилом Недрею

День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України продовжується у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ тематичними заходами.

Так, курсанти факультету кримінальної поліції сьогодні мали нагоду поспілкуватися із завідувачем кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності, ветераном АТО/ООС, «кіборгом» Кирилом Недрею.

Перш за все, вшанували загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Спікер у рамках бесіди розповів майбутнім правоохоронцям про власний військовий досвід та процес адаптації до мирного життя після участі у військових діях. Акцентував увагу і на питанні стресостійкості поліцейського, який сьогодні змушений працювати навіть у зонах, безпосередньо наближених до фронту.