Синдром війни очима військових

У рамках Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ переглянули тематичний документальний фільм.

Патріотичний захід влаштували для здобувачів вищої освіти факультету кримінальної поліції.

У рамках заходу курсанти переглянули документальний фільм «Синдром війни. Я повернувся» режисерки-документалістки Сніжани Потапчук.

Зазначимо, що серед головних героїв фільму – захисник Донецького аеропорту, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності ДДУВС Кирило Недря.

Як відомо, ключова мета фільму – показати, хто такі, справжні ветерани війни та що саме вони пережили.

«До війни ти – одна людина, а після – зовсім інша. Я розумію це, адже й сам родом із Донецької області, з регіону, де з 2014 року йшли активні бойові дії. Для мене головною думкою кінокартини стало те, що навіть якщо родина дочекалася військового з війни, і з ним, на перший погляд, усе добре, його свідомість назавжди змінена», – ділиться враженнями від перегляду фільму курсант факультету кримінальної поліції Єгор Безкровний.