Взаємодію сил сектору безпеки та оборони в умовах військового стану опановували курсанти ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося перше з циклу заняття, організоване спільно зі Східним територіальним управлінням Військової служби правопорядку.

Із курсантами факультету кримінальної поліції спілкувався заступник начальника штабу управління підполковник Збройних Сил України Євген Робота.

Відкрив зустріч завідувач кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності Кирило Недря.

«Серед ключових завдань проведення таких зустрічей – чітке розуміння функцій Національної поліції України і Військової служби правопорядку як споріднених структур у рамках воєнного стану. Такий підхід лише вдосконалить спільне виконання будь-яких завдань», – зазначив Кирило Недря.

Під час заняття основу увагу приділили функціям та повноваженням Військової служби правопорядку в умовах військового стану, її структурі та особливостям взаємодії з Національною поліцією України.

Зокрема спікер надав майбутнім поліцейським конкретні поради щодо того, у яких випадках звертатися до військових правоохоронців. Поділився Євген Робота і власним професійним досвідом, приводячи конкретні практичні приклади.