Юних школярів вітали з Днем знань представники Академії поліції!

Новини «Академії поліції»

25 жовтня 2022 року о 10:00 у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова і право». Захід організований кафедрою українознавства та іноземних мов ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

До візиту також долучилися члени Молодіжної поліцейської академії, представники ГУНП в Запорізькій області та Благодійного фонду «Ветерани Чорнобиля».

Вихованців закладу привітали з вересневим святом та вручили корисні подарунки.

Із побажаннями до школярів та їхніх наставників звернувся директор центру Микола Назаренко.

«У цей день хочеться побажати вам любити рідну мову та землю, поважати працю та знання. Шкільні роки – це неоціненний дарунок долі. Щира вдячність дорогим педагогам за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії як виховання підростаючого покоління – справжніх патріотів. Саме ви сприяєте формуванню нових особистостей, від яких залежить майбутнє країни. Усім нам бажаю мирного неба та Перемоги», – зазначив директор.