В університеті відзначили День фізичної культури та спорту

10 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту, що припадає на другу суботу вересня, у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулися спортивно-масові заходи.

Боролися за університетську першість 3 команди – представники факультетів та інституту.

Змагання проходили у сім етапів, кожен з яких вирізнявся спортивними особливостями. Необхідно було продемонструвати не лише гарну фізичну підготовку, а й кмітливість.

На різних спортивних майданчиках університету розгорнулася справжня боротьба. Юнаки та дівчата бігли 1 милю, перетягували канат, виконували силову вправу, грали у футбол.

Цікавинкою спортивного дня стала боротьба сумо. На арені зійшлися в парах найсильніші курсанти.

Переможців визначали за сумою балів всіх етапів змагань. Призові місця у загальному заліку розподілилися наступним чином:

1 місце – ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції;

2 місце – факультет кримінальної поліції;

3 місце – факультет превентивної діяльності.

Зокрема за результатами забігу – «Милі миру» – та у перетягуванні канату перемогу здобули представники ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. У силовій вправі та боротьбі сумо кращими стали курсанти з факультету кримінальної поліції.

Кращою футбольною командою обрано збірну ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Вітаємо всіх учасників змагань і бажаємо подальших перемог!