Кращу команду з футболу серед співробітників визначено!

Сьогодні, 9 вересня, відбувся фінальний футбольний матч за Кубок ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Звання кращої команди університету виборювали чотири команди, до складу яких увійшли представники різних структурних підрозділів, інститутів та факультетів.

Нагадаємо, змагання, присвячені Дню працівника фізичної культури та спорту, стартували 26 серпня, друга гра відбулася 2 вересня. Організатор спортивного заходу для співробітників – кафедра спеціальної фізичної підготовки.

Фінальний матч видався видовищним та захопливим. Гравці усіх чотирьох команд уже з перших секунд показали, що вони налаштовані серйозно.

На майданчику було чимало силової боротьби, гострих моментів та справжня злива голів.

Команду-переможця визначили члени журі за результатами трьох матчів. Її ім’я буде оголошено найближчим часом під час церемонії вручення кубків та грамот.