У ДДУВС нагородили переможців патріотичного конкурсу міні-есе

Підвели підсумки та відзначили кращих авторів дописів в Instagram. До онлайн-конкурсу у форматі міні-есе долучилися курсанти, студенти та абітурієнти.

Нагадаємо, за умовами конкурсу, ініційованого студентським самоврядуванням, користувачі Instagram у період з 24 до 26 серпня мали викласти на власних акаунтах фото та міні-есе з роздумами про Незалежність України на одну з запропонованих тем.

Привітала учасників, вручила грамоти та подарунки проректор університету Лариса Наливайко.

За рішенням журі призові місця у різних категоріях розподілилися наступним чином:

1 місце – курсант 1 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дмитро Горпинич.

2 місце – курсант 1 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Максим Горпинич.

2 місце – студентка 2 курсу ННІ права та інноваційної освіти Тетяна Стоєва.

3 місце – студент 2 курсу ННІ права та інноваційної освіти Данило Андрійчук, абітурієнти Антон Наумик та Назар Биба.

Визначала переможців конкурсна комісія у складі 10 викладачів університету шляхом таємного оцінювання робіт за чотирма критеріями: відповідність тексту темі, актуальність, грамотність, креативність та оригінальність стилю.