Запрошуємо взяти участь у Всесвітньому литовському університетському симпозіумі!

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Всесвітньому литовському університетському симпозіумі УВВ (Університет Вітаутаса Великого), який відбудеться 27-29 жовтня в Каунасі наживо та дистанційно. Відзначаючи сторіччя Литовського університету та беручи до уваги поточні події останніх років, симпозіум має на меті відкрити простір для змістовних дискусій про свободу та її форми.

Пленарні засідання симпозіуму:

• Відкриття: Свобода та її форми

• Хто несе вогонь, коли навколо темно? Традиції Литовського університету в Литві та за кордоном.

• Реальність освіти в умовах віртуалізації

• Процвітання в умовах непередбачуваності

Більше про теми: pasauliolietuviai.lt/simpoziumas-2022/temos

Попередня програма: pasauliolietuviai.lt/simpoziumas-2022/programa

Важливі дати:

➣ Реєстрація для доповідей відкрита до 16 серпня.

➣ Глядачі, які бажають взяти участь у прямому ефірі, можуть зареєструватися до 16 жовтня.

➣ глядачам дистанційної участі (Zoom) – до 26 жовтня. Реєстрація за посиланням: pasauliolietuviai.lt/simpoziumas-2022/registracija

Відео архів подій: pasauliolietuviai.lt