Залучення практиків до навчального процесу задля якісної підготовки курсантів продовжується

Заняття зі здобувачами вищої освіти 2 курсу факультету кримінальної поліції відбулося за участю начальника Управління представництва інтересів держави в суді Дніпропетровської обласної прокуратури Анжеліки Барчук.

Залучення практичних працівників передбачене в рамках вивчення дисципліни «Цивільне право та процес». У ході заняття розглядали тему «Докази та доказування у цивільному процесі».

Крім засвоєних теоретичних знань, курсанти отримали унікальні приклади практичного досвіду прокурора з 20-річним стажем роботи, ознайомилися з аспектами роботи прокуратури в напрямку представництва інтересів держави в суді.

Заняття курсантів з практиком організоване зусиллями кафедри цивільного права та процесу. За словами науково-педагогічних працівників, основною метою таких зустрічей є підвищення практичної складової якісної підготовки майбутніх фахівців, а також посилення конкурентних переваг наших випускників на ринку праці.