До нового навчального року готові!

Відбулися організаційні збори здобувачів вищої освіти 1 курсу ННІ права та інноваційної освіти. У ході зустрічі першокурсники дізналися про особливості організації навчального процесу у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ у воєнний час.

На зборах були присутні директорка інституту Вікторія Савіщенко, заступники директора Максим Почтовий, Лілія Межевська, Ірина Дзюба, завідувачі кафедр та уповноважений з антикорупційної діяльності Олександр Лупир.

На початку зборів студентам-першокурсникам представили керівників закладу освіти, викладачів та кураторів. Також було роз’яснено алгоритм реєстрації в Moodle та тонкощі користування платформою дистанційного навчання.

Багато уваги приділили правилам евакуації при сигналах оповіщення «Повітряна тривога». Крім того, був проведений інструктаж для мешканців гуртожитку.

Наостанок студентам розповіли про можливості навчання та стажування у вишах-партнерах університету за програмами міжнародної академічної мобільності.

Нагадаємо, для студентів-першокурсників навчальний рік розпочнеться аудиторно у понеділок, 19 вересня.