Новий навчальний рік стартував для студентів-першокурсників!

Сьогодні, 19 вересня, у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ для здобувачів вищої освіти 1 курсу ННІ права та інноваційної освіти розпочався новий навчальний рік. Як зустрічали новоприбулих студентів – далі у нашому матеріалі.

З самого ранку в університеті панував по-справжньому піднесений настрій. Заклад освіти радо відчинив двері студентам-першокурсникам.

Хлопців та дівчат зустрічав духовий оркестр. Також для першокурсників організували святкову фотозону.

І хоч традиційної посвяти у студенти не відбулося, атмосфери святковості, яка ознаменувала початок нового навчального року, вдалося досягти.

На своїй першій у житті лекції студенти поспілкувалися з деканом інституту Вікторією Савіщенко.

Вікторія Миколаївна привітала першокурсників з початком нового навчального року, побажала їм успішного навчання, витримки та терпіння, а головне – цікавого та насиченого студентського життя.

Грамоти за найвищий бал Національного мультипредметного тесту отримали студенти Каріна Дяченко, Діана Кагадій, Андрій Прудовський та Назар Немченко.