Кращу команду ДДУВС з легкої атлетики визначено!

Відбувся Чемпіонат Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з легкої атлетики. Участь у змаганнях взяли представники курсантських факультетів та інституту.

Команди долали дистанції у 1000 та 3000 метрів.

Головний суддя змагань – старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій Волков. Організаторами забігів виступила кафедра спеціальної фізичної підготовки.

Переможців визначили за загальною сумою балів сьогодні, 20 вересня, у Міжнародний день студентського спорту.

Призові місця розподілилися наступним чином. Чемпіоном університетських змагань з легкої атлетики стала збірна команда ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. Другу сходинку переможного п’єдесталу посіли бігуни факультету превентивної діяльності. Третє місце дісталося факультету кримінальної поліції.