Збірна ДДУВС одержала абсолютну перемогу у товариському матчі з легендами футболу!

Товариський футбольний матч за участі представників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся сьогодні у Дніпрі.

Захід організований ГС «Українська Асоціація Футболу» за ініціативи президента асоціації Андрія Павелка.

За перемогу у товариському турнірі змагалася збірна ДДУВС та справжні легенди дніпровського і українського футболу.

Відкрив спортивний збір голова Асоціації Футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухін. Команду ветеранів очолив Олімпійський чемпіон з футболу 1988 року Євгеній Яровенко, а збірну ДДУВС – декан факультету кримінальної поліції Сергій Балабан. Участь в офіційному відкритті закладу також взяв проректор ДДУВС Олександр Сидоров.

За результатами двох таймів абсолютну перемогу з рахунком 12:7 здобула збірна Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ! Вітаємо переможців!